Bizimle iletişime geçin

Android

Android uygulamaları artık Google’ın metinden konuşmaya motoru için yeni seslere sahip

San Francisco, 30 Eylül (SocialNews.XYZ) Tech büyük Google, daha net, ekstra saf sesler sunarak Google konuşma motoruyla metinden konuşmaya (TTS) yükseltmesini tanıttı.

Firma, 67 dilde 421 sesin her birinin yepyeni bir ses mankeni ve sentezleyici ile güncellendiğini belirtti.

“Zaten TTS’yi ve Google’ın Konuşma Hizmetlerini kullanıyorsanız, yapacak bir şey olmayabilir – müşterileriniz en son değiştirmeyi robotik olarak indirebileceğinden, her küçük şey sahne arkasında gerçekleşecek. Bu varyasyonla, okunabilirlik ve doğallık açısından önemli ölçüde yüksek kalitenin önemli ölçüde arttığını gördük, ”diyor platform, inşaatçılar web sayfasında.

“Bu iyileştirmeyle, en-US’deki varsayılan sesi, daha enerji verici konuşmacı bilgisi kullanılarak oluşturulmuş en az bir sese bile değiştirebiliriz, bu da yeni yığınımızın yanı sıra ciddi bir büyüye yol açar. Müşterileriniz bir sistem sesi seçmediyse ve ayrıca sistem varsayılanlarına bağlıysanız, neredeyse tamamen farklı bir konuşmacı duyacaklar” diye ekledi.

Bu değişiklik, önümüzdeki birkaç hafta içinde Google’ın Konuşma Hizmetleri apk’nın bir parçası olarak Google Play Store aracılığıyla tüm 64 bit Android birimlerine sunulacaktır.

Kaynak: IANS

Android uygulamaları artık Google'ın metinden konuşmaya motoru için yeni seslere sahip

Gopi Hakkında

Gopi Adusumilli bir Programcıdır. SocialNews.XYZ’nin editörü ve AGK Fire Inc.’in Başkanıdır.

Web siteleri tasarlamaktan, hücresel işlevleri büyütmekten ve çok sayıda doğrulanmış bilgi kaynağından mevcut durumlarda bilgi makaleleri yayınlamaktan hoşlanıyor.

Yazmayı içerdiğinde, mevcut dünya siyaseti ve Hint Filmleri hakkında yazmayı sever. Gelecek planları, büyüyen SocialNews.XYZ’yi doğrudan herhangi bir önyargı veya yargıya sahip olmayan bir Haber web sitesinde somutlaştırıyor.

Kendisine gopi@socialnews.xyz adresinden ulaşılabilir.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh