Bizimle iletişime geçin

Teknoloji

Apple Beats Pro’ya üç yeni renk seçeneği ekledi

Daha evvel Beats Siyahı, Beats Beyazı, Nane ve Gri ile Ametist üzere renk seçenekleri olan kulaklığın yeni renklerle birlikte renk seçeneklerinin sayısı yediye

Apple imzalı kablosuz kulaklıklar ortasında epey argümanlı olan Beats Pro’ya üç yeni renk seçeneği eklendi. Beats Fit Pro kablosuz kulaklık için yeni renk seçenekleri ekleneceği bir müddet evvel ortaya çıkmıştı. Apple şirketi Beats Pro için yeni renkleri resmi olarak duyurdu. Kulaklık için sunulan renk seçeneklerinin isimlerinin Derin Mavi, Şimşek Sarısı ve Mercan Pembesi olduğu öğrenildi.

Daha evvel Beats Siyahı, Beats Beyazı, Nane ve Gri ile Ametist üzere renk seçenekleri olan kulaklığın yeni renklerle birlikte renk seçeneklerinin sayısı yediye çıkmış oldu. Apple Beats Pro’nun yeni renk seçenekleri ünlü müzikçi Chlöe ile yeni müzikçi ve albümü için yapılan iş birliği çerçevesinde duyuruldu.

Kulak içi kulaklığın yeni çıkan renk seçenekleri dışında dizaynında bir değişiklik kelam konusu değil. Üst segment bir kulaklık olan Apple Beats Pro, birinci jenerasyon AirPods Pro’nun daha “spor odaklı” bir versiyonu biçiminde tanımlanabilir.

Benzer özelliklere sahip iki kulaklıkta da gürültü engelleme, uzamsal ses, baş takibi ve Apple H1 çip üzere özellikler bulunuyor. Apple Beats Pro, kanatlatı uçları ve yenilikçi tasarımı ile spor sırasında kulaktan kolay kolay düşmüyor.

Beats Fit Pro’nun yeni renk seçenekleri ne vakit satışta olacak?

Apple’ın çevrim içi mağazasında Beats Fit Pro’nun yeni renk seçeneklerini görebilirsiniz. Ama bu yeni renklerden biri seçildiğinde gönderim kısmın “Çok Yakında” sözü bulunuyor. Öbür renklere ise ulaşım çabucak sağlanabiliyor. Beats Pro’nun Türkiye satış fiyatı 4899 TL.

Kaynak: İndir
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh