Bizimle iletişime geçin

Android

Artık Denetleyici Düzeltme Güncellemesi iOS’ta Yayınlandı, Android Ön Kayıtları Artık Ekim Lansmanından Önce Açılıyor

Birkaç hafta önce geliştirici OrangePixel, Residual adlı en son mobil oyununu piyasaya sürdü.  Bu oyun sahte bir hayatta kalma oyunudur.  Okumaya devam edin iOS'ta Artık Denetleyici Düzeltme güncellemesi, Android Ön Kayıtları Şimdi Ekim Lansmanından Önce Açılıyor.


Birkaç hafta sonra, geliştirici OrangePixel, Reidual olarak adlandırılan en son hücre rekreasyonunu başlattı. Bu hayatta kalma rekreasyonu, sporda roguelike: hayal edilemez yaratıklar ve biyomlarla dolu, prosedürel olarak oluşturulmuş bir gezegende kaza yapan bir pilot olarak oynuyorsunuz. Snarky AI ode, geminizi restore etmek için bulmacaları düzeltmek amacıyla her gezegeni bulma yolculuğunuza saldırır. Döneminde özel olan bir şey var ki, rekreasyonda doğrudan bir kavga yok, buna ek olarak, size yaklaşan kötülere zarar verebileceğinizden emin bir yaklaşım var ve doğal olarak onu incitecek bir sürü seçenek var. şüphesiz her zaman uyarı almalısınız. İşte en son fragman için birincil rekreasyon. Size perakendecinin içinde neler olduğuna dair oldukça iyi bir fikir sunmalıdır.

Bahsettiğim gibi, Reidual, iOS’ta yalnızca birkaç hafta sonra, vücut denetleyicisi yardımı ile kilit bir özellik olarak piyasaya sürüldü, çünkü bu, başlangıçta bedensel kontrollere sahip platformlarda geliştirilen bir eğlence olabilir. Bununla birlikte, amaç ne olursa olsun, sporun fırlatma modelindeki kontrolör benzeri yardım, kontrol yapılarında çalışmasına bakılmaksızın hasar gördü. OrangePixel son olarak alt tarafına alındı ​​ve bu anın çağdaş bir modeli, kontrol cihazının hasarlı çalışması sorununu düzeltiyor. İOS lansmanından haftalar sonra piyasaya sürüleceği belirtilen Android modeli şimdi bu hedefi vuracak ve Google Play Store’da ön kayıt için hazırlanıyor. Şimdi, iOS kullanıyorsanız ve denetleyicilerin çalışması için hazırsanız, en son değiştirmeye bir göz atın ve Android kullanıyorsanız ve yalnızca Android veya Xbox One izlediyseniz, lütfen Android’in daha sonra başlatacağı video oyunlarına kaydolun ay.

Kaynak bağlantısı

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh