Bizimle iletişime geçin

İos

Bloomberg: Apple, iPhone 14 üretim hedeflerini artırmayacak

Apple, iPhone 14 koleksiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanırken, üretimi 6 milyon modele kadar genişletmek isteyeceğini düşündü. Bununla birlikte, talep beklenen aralıklara yükselmedi, bu nedenle Cupertino, tedarikçilerine, içeriden alınan bilgilere göre ekstra modeller inşa etme planlarını rafa kaldırmalarını tavsiye etti. Bloomberg.

Bu, üretim hedefinin tekrar bu yaz olduğu yere gittiği anlamına geliyor – 90 milyon adet. Bunun tüm iPhone 14 hanesi için olduğunu unutmayın, ancak şimdi 4 modanın olduğu açık. eşit değil tanıma yoluyla.

bu iPhone 14 Pro ve özellikle 14 Pro Maks takipçilerle rezonansa giriyor, iPhone 14 ve iPhone 14 Artı (ki bu indirime girecek) son 12 ayın vanilya modasından çok daha az seviliyor. En az bir Apple sağlayıcısı, içeriden öğrenenler doğrultusunda Pro ikilisine daha fazla odaklanmak için üretimini yeniden dengeliyor.

Sorunun bir kısmı, Apple için hayati bir pazar olan Çin’in finansal bir gerileme içinde olması (yerli akıllı telefon üreticileri de zorlanıyor). Bu, iPhone 14’ün kullanılabilirliğinin ilk üç günü içinde, geçmişte 12 aylık iPhone 13 hanesine kıyasla satın alma işlemlerinde %11’lik bir düşüşe yol açtı.

Artan enflasyon ve finansal belirsizliğin ortasında küresel talep gerektiği gibi düşüyor. Bununla birlikte, talepten beklenen düşüşün bir kısmı da iPhone 14 ve 14 Plus’ın kendisinde yatıyor – aralarındaki boşluk son zamanlarda olduğundan daha büyük, öncekilere göre iyileşme çok büyük değil .

Kaynak | Aracılığıyla

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh