Bizimle iletişime geçin

Oyun

Far Cry 6’nın kısa müddetliğine fiyatsız olacağı duyuruldu

Ubisoft bugün yaptığı açıklamada Far Cry 6 isimli nişancı savaş oyununun 16 Şubat Perşembe gününden 20 Şubat Pazar gününe kadar oyunculara fiyatsız olarak

Ubisoft bugün yaptığı açıklamada Far Cry 6 isimli nişancı savaş oyununun 16 Şubat Perşembe gününden 20 Şubat Pazar gününe kadar oyunculara fiyatsız olarak sunulacağını ve oyunun tamamını test etme imkanı sunarken tam sürümünü satın almak isteyenlere de uygun fiyat imkanı sağlayacağını duyurdu.

Far Cry 6. belirlenmiş tarihler ortasında Pc, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 platformlarında fiyatsız bir halde indirilmeye başlanacak. Fiyatsız deneme sürecinde kullanıcılar oyunu tek oyunculu modda yada co-op formda deneyimleyebilecek.

Far Cry 6 Hakkında

Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen aksiyon-macera tipinde birinci şahıs nişancı görüntü oyunudur. Oyun, oğlu Diego’yu kendi kurallarına nazaran yetiştiren Anton Castillo tarafından diktatörlükle yönetilen hayali bir Karayip Adasında geçiyor. Far Cry 6, evvelki Far Cry oyunlarının devamı niteliğindedir.

Oyun severler için büyük fırsat olacak

Firma geçtiğimiz yıl mart ve ağustos aylarında 2 sefer fiyatsız deneme fırsatı sunmuştu. Far Cry 6’nın yeni fiyatsız sürümüne sahip olacak kullanıcılar Rambo: All the Blood ve Stranger Things ‘den ilham alan çapraz vazifelere ulaşım imkanı sağlayabilecek. Bununla bir arada kooperatif takviyesi ile arkadaşlarınız ile bir arada oynayabilir ve White Lotus keskin nişancı tüfeğine sahip olabilirsiniz. Ayrıyeten 4 gün boyunca elde ettikleri tüm muvaffakiyetleri kaydetme ve promosyon indirimlerle sürümü satın almaları halinde muvaffakiyetleri taşıma imkanı bulacak. Şirket fiyatsız deneme sürümü ile daha fazla oyuncuya hitap etmeyi hedefliyor. 

Far Cry 6 Asgarî Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 – 3.1 GHz / Intel i5-4460 – 3.2 GHz

Ekran Kartı: AMD RX 460 (4 GB) / NVIDIA GTX 960 (4 GB)

Bellek: 8 GB

Depolama: 60 GB

Far Cry 6 Önerilen Sistem İhtiyaçları

İşletim Sistem: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X (3.8 GHz) / Intel i7-7700 (3.6 GHz) yahut üstü

Ekran Kartı: AMD RX VEGA64 (8 GB) / NVIDIA GTX 1080 (8 GB) yahut üstü

Bellek: 16 GB

Depolama: 60 GB (+37 GB alan)

Kaynak: İndir
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh