Bizimle iletişime geçin

Oyun

God of War Ragnarok satış rekorları kırmaya devam ediyor

Oyunun geliştiricisi olan Santa Monica Stüdyo, God of War oyun serisinin son oyunu God of War Ragnarok’un 11 milyon satışa ulaştığını yayınladı. Bu tanınan

2013 yılında çıkış yapan ve dördüncü oyunuyla birlikte de büyük yükselişe geçen God of War, PlayStation’ ın en kıymetli oyunlarından biri. Bir aksiyon-macera oyunu olan God of War’ da bilhassa yeni bir kıssanın oynanış usulünü benimsiyor. Yakın vakitte PC versiyonu da gelen ve önemli satış sayılarına ulaşan God of War süratle yükselmeye devam ediyor.

Oyunun geliştiricisi olan Santa Monica Stüdyo, God of War oyun serisinin son oyunu God of War Ragnarok’un 11 milyon satışa ulaştığını yayınladı. Bu tanınan oyunun PlayStation 5’ in satışlarında da büyük rol oynadığı düşünülüyor.

God of War Ragnarok’tan büyük bir rekor

2018 imali God of War serisi çıktığı günden bu yana en çok satan oyunlardan biri olmuş durumda. Bu oyunun satışa sunulduğu tarihten beri ulaştığı sayı ise 23 milyonu bularak rekor kırmaya devam ediyor ancak serinin son oyunu ise bu rekora yaklaşmış durumda.

God of War Ragnarok çıktığı birinci beş gün içerisinde 5.1 milyon satarak büyük bir rekorla pazara giriş yapmıştı. Öteki haftalarda ise 5.1 milyona ek olarak 5.9 milyon satış yapan oyun God of War Ragnarok, toplamda 11 milyona ulaşarak rekor kırdı.

Bir öteki tezlere nazaran ise God of War Ragnarok pazarda gündemdeki yerini müdafaayı başarırken Santa Monica Stüdyo’dan bir DLC( ek içerik) gelmesi mümkün. Yakın tarihte PlayStation grubunun “#LiveFromPS5” hashtagi ile başlattı kampanya dahilinde Londra’da sergilenen Leviathan baltası da bu iddiayı güçlendiriyor.

Kaynak: İndir

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh