Bizimle iletişime geçin

Android

Samsung, ABD’de Galaxy S21 serisi için Android 13 beta’yı piyasaya sürdü

Samsung’un Galaxy S22 koleksiyonu, son ayın başlarında ABD’de Android 13 (One UI 5) beta sürümlerini almaya başladı.

Güney Koreli teknoloji büyük Samsung Galaxy S22 koleksiyonu, ABD’de son ayın başlarında Android 13 (One UI 5) beta sürümlerini almaya başladı ve şimdi bu yapılar Galaxy S21, Galaxy S21 ve Galaxy S21 Ultra’ya geliyor.

GSM Arena’ya göre, değiştirme, r/GalaxyS21 alt Reddit’te Reddit tüketicisi u/DJStormXZ tarafından fark edildi.

OP’ye (otantik poster) göre, beta yapıları yalnızca ABD’de satın alınan kilidi açılmış modalar için uygundur, ancak başka bir yorumcu, bir T-Mobile aygıtında beta değiştirmeyi ayarlayabildiklerini iddia etti.

Birleşik Krallık ve Koreli Samsung Galaxy S21 ev sahipleri, geçen ayın sonunda beta değiştirmeyi elde edebildiler (Hindistan fazladan çok uzun zaman önce değil) ve ABD’nin beta yapısı, G991UEU5ZVIA miktarıyla (S21 için) ancak daha yeni bir yapı gibi görünüyor. GSM Arena’nın bildirdiğine göre Reddit müşterileri, bunun Android 13’ün Beta 2 yapısı olabileceğini düşünüyor.

ABD’deyseniz ve herhangi bir Samsung Galaxy S21 mankeniniz varsa, Samsung Üyeleri uygulamasına gidebilir ve “One UI Beta programı” yazanı görene kadar en yüksek başlık resmine kadar kaydırabilirsiniz.

GSM Arena’ya göre, Android 13 beta’ya kaydolmak ve genel kullanıma sunulmasından sonra öne çekmek için başlıktaki musluğu kullanın. Taşıyıcı kilitli bir Galaxy S21’in orada olmayabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh