Bizimle iletişime geçin

Moda

Sezonun trendi olacak desen baskıları

Moda tutkunları arasında en çok kullanılan trendlerden biri, her durum için çok yönlü olabildiğinden ve tüm giysilerde iyi görüldüğünden hayvan deseni baskısıdır. Ancak bugün özellikle bir tanesinden bahsedeceğiz: zebra.

Bu trendi şapkalar, üstler, çantalar, pantolonlar, etekler ve hatta ayakkabılarda bulabilirsiniz, çünkü çok yönlülüğü ve inanılmaz kombinleme şekli sayesinde yaygın hale geldi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Kendall, Jenner, Bella Hadid veya Emily Ratajkowski gibi birçok ünlü zaten kıyafetlerinde giyiyor.

Hazırsanız veya dünyanın en ünlü hayvanlarından birinden ilham alan bu inanılmaz baskıyı zaten kullanıyorsanız, işte her zaman süper güzel görünmenizi sağlayacak bazı fikirler:

Örneğin bir zebra deseniniz varsa siyah bir üst, platformlar ve bir kot ceket ile kombinleyerek ona çok tarz katabilirsiniz.

Lavanta rengi yılın favorisi olacak ve bu trend için mükemmel olacağına söz veriyoruz.

Bu baskıya sahip bir elbiseniz varsa, o önemli olayda hanımefendi yanınızı ortaya çıkarmak için pembe bir blazer giyebilirsiniz.

Bej kazakları kaçıramaz ve stilettolarla kombinlebilirsiniz.

Ardından sarı bir trençkot giyip zebra desenli bot ve çanta ile kombinleyin.

Ve eğer risk severseniz etek ve bluz ile aynı anda kullanabilirsiniz. İşin şakası, yaratıcı olmanız ve her zamankinden daha iyi görünmeniz.

Ve son olarak, siyah beyaz olan bu baskının renkli ayakkabılarla, pembe, sarı, mavi gibi yaz tonlarında veya başka nasıl isterseniz kullanılabileceğinizi unutmayın. Kendinize güveniyorsanız ve bunu gösterirseniz her zaman harika görüneceğinizi unutmayın.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh