Bizimle iletişime geçin

Android

Twitter, Android’deki DM’ler için yeni kullanıcı arayüzünü tanıttı

Yeni Delhi, 1 Ekim (SocialNews.XYZ) Twitter, Android birimlerinde doğrudan mesaj (DM) özelliği için iOS ile karşılaştırıldığında olağanüstü kılan yepyeni ve geliştirilmiş bir tüketici arayüzünü kullanıma sundu.

Android Twitter müşterileri, yenilenen DM uzmanlığını elde etmek için uygulamalarını değiştirebilir.

Twitter, bireylerin Twitter’da Android birimlerinde DM’leri nasıl kullandıklarını geliştirmenin gerekliliğini fark ettiğini belirtti.

Yenileme ayrıca daha yüksek tweet yönlendirme, mesaj istekleri için bağlam ve daha net öğrenme makbuzlarına ek olarak gelişmiş bir besteci getiriyor, TechCrunch’ı araştırıyor.

Mikro blog platformu, ek olarak, tüketici arayüzünün kaydırma verimliliğine ve yanıt hızına yönelik geliştirmeler başlattı.

Artık Android müşterileri DM’lerini açtıklarında alıştıkları kutulu tasarımı göremeyecekler.

Twitter, çok uzun zaman önce, belirli kişi sohbetlerinde doğrudan bir dizi kişiye bir tweet gönderme esnekliğiyle birlikte DM’lerde değişiklikler yaptı.

Şubat ayında Twitter, bireylerin doğrudan bir tweet’ten DM göndermesine izin veren yepyeni bir özelliği test ettiğini duyurdu.

Yine de, uyarılmış memurlara ve kamu güvenliği danışmanlarına bir göz atın.

New York City kamu savunucusu Eliza Orlins’e göre, DM’lerinize kısayol sağlamak, müşterileri tacize çok daha meyilli hale getirebilir.

“Lütfen, bunu yapma. Taciz konusunda tekrar bir DM kesintisi göndermek için birinin profiline gitmenin bir başka adımı” diye Twitter’da tepki gösterdi.

Bu, kişiler istenmeyen DM’ler gönderirken neredeyse hiçbir şekilde “diyalog başlatmak” ile ilgili değildir.

Twitter’a göre, deney hiç kimsenin DM’lerinin mevcut ayarlarını değiştirmiyor.

Kaynak: IANS

Twitter, Android'deki DM'ler için yeni kullanıcı arayüzünü tanıttı

Gopi Hakkında

Gopi Adusumilli bir Programcıdır. SocialNews.XYZ’nin editörü ve AGK Fire Inc.’in Başkanıdır.

Web siteleri tasarlamaktan, hücre işlevleri oluşturmaktan ve çok sayıda doğrulanmış bilgi kaynağından mevcut durumlarda bilgi makaleleri yayınlamaktan hoşlanıyor.

Yazmayı içerdiğinde, mevcut dünya siyaseti ve Hint Filmleri hakkında not almayı sever. Gelecek planları, SocialNews.XYZ’yi herhangi bir yönde herhangi bir önyargı veya yargıya sahip olmayan bir Haber web sitesinde oluşturmayı içeriyor.

Kendisine gopi@socialnews.xyz adresinden ulaşılacaktır.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh