Bizimle iletişime geçin

Android

Unutulmuş Apple Kimliği nasıl bulunur? Basit ve Kullanımı Kolay Kılavuz – Mobil Hint

Apple Kimliği, ister iPhone, iPad veya Mac olsun, herhangi bir Apple gadget’ını kullanmanın hayati bir parçasıdır. Bu, yalnızca bu kimliğin yardımıyla, bilgileriniz çeşitli birimler arasında senkronize edilebilir. Ancak, senin dökülen Elma Kimlik, mahkum olduğunuz ve iCloud yedeklerinizi veya geri kalanını giremeyeceğiniz anlamına gelir. Ve tam burada, size yardımcı olabilecek ve bu karmaşaya girmenizi önleyebilecek olan biziz. İşte burada unutulan kimliğinizi kolay yöntemlerle nasıl keşfedeceğinize dair bir bilgi var.

Apple’ın iForgot web sayfasını kullanın

Firma ayrıca, “www.iforgot.apple.com/appleid” başlıklı kişisel unuttum web sayfası aracılığıyla unutulan kimliğinizi aramanız için bir teknik sunar. Sonraki:

  • İlk ve son başlığınızı ve aramak istediğiniz herhangi bir e-posta adresini yazın.
  • Bir eşleşme bulmak istediğinizde yukarıdaki adımı tekrarlayın.

Herhangi bir nedenle web sayfasını açamazsanız, Apple iForgot web sayfası, ancak tam burada, müşteri yardım devleti umarız size sağlayacağı için aynı bilgileri girmenizi gerektirebilecek Apple’ın alıcı asistanı ile iletişime geçebilirsiniz. verimli bir şekilde istediğiniz tüm verilerle.

E-postalarınızı kontrol edin

Apple kimliğini kurtar

Kimliğiniz şirketten gelen bazı e-postalarda da yer alabilir. Apple’dan gelen e-postaları geri yüklemeye, yardımcı olmaya veya faturalandırmaya ek olarak gelen kutunuzda makbuzları arayabilirsiniz. Ancak, sizin durumunuzda E-posta maskelenirse, yıldız işaretlerinin çeşitliliğinin Apple Kimliğinizdeki karakter çeşitliliğiyle eşleşemeyeceğini unutmayın.

Devamını oku: Apple iOS 16 ve Android 13: İsabetler ve İsabetsizlikler

iPhone, iPad veya Mac’inizi kontrol edin

Apple birimlerinize zaten giriş yaptıysanız, kimliğinizi bir tür birim üzerinde nasıl test edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

Apple kimliginiz
  • iPhone, iPad, iPod kişiniz veya Apple Watch’ınızda Ayarlar’a dokunun ve başlığınızda prime’a tıklayın. Başlığınızın altında, kimliğinizi veya kimliğinize bağlı miktarı veya E-postayı not edeceksiniz.
  • Mac’te Apple menüsünü (Apple Logosu) seçin, Sistem Tercihleri’ne gidin ve ardından Apple Kimliğine tıklayın.
  • Windows’ta Windows için iCloud’u açın, ardından başlığınızın altında kimliğinizi arayın.

Unutulan Apple Kimliğinizi bir dizi yöntemle bu şekilde arayabilirsiniz ve umarız bu bilgiler onu bulmanıza yardımcı olur.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh