Bizimle iletişime geçin

Teknoloji

Vivo V27 ve V27 Pro’nun lansman tarihi açıklandı

Geçtiğimiz aylarda sızıntıları paylaşılan Vivo V27 serisinin sonunda beklenen lansman tarihi aşikâr oldu. Çinli şirket, Vivo V27 serisi için Hindistan lansman

Geçtiğimiz aylarda sızıntıları paylaşılan Vivo V27 serisinin sonunda beklenen lansman tarihi belirli oldu. Çinli şirket, Vivo V27 serisi için Hindistan lansman tarihinin 1 Mart olduğunu açıkladı.

Vivo’ nun V27 Pro modeli için kendi sitesinde hazırlığı eser sayfasında modelin özelliklerini incelemek mümkün. Vivo V27 serisi kavisli bir ekran ile karşımıza geliyor. V27’nin bir diğer özelliği de optik sabitleme özelliği bulunan Sony IMX766V sensöre sahip olması. Sony IMX766V, Sony IMX766 sensörünün geliştirilmiş hali olduğu söyleniyor. 1/1,5 inçlik ultra algılamalı kamerasına sahip bu telefon, gece yapılan çekimlerin daha net ve parlak hale gelmesini sağlıyor. OIS, karanlık ortamlarda daha saf ve detaylı fotoğraflar çekilebilmesi için kameranın daha fazla ışığı yakalamasını ve bulanıklığı azaltmasını sağlıyor. Aura ışık portre sistemi özelliği ile de karanlık ortamlarda etkileyici selfieler çekmek mümkün. Vivo, model V27’yi MediaTek Dimensity 7200 işlemcisiyle, V27 Pro modelini ise Dimensity 8200 işlemci ile piyasaya sürecek.

Hindistan’da V27 ve V27 Pro’nun fiyatları aşikâr oldu

V27 Pro, Zümrüt Yeşili ve Sihirli Mavi renk seçenekleri ile kullanıcı karşısına çıkacak. Modelin iki renk seçeneğinin de art panellerinin rengi ışık altında değişim gösterecek. V27 serisinden V27’nin fiyatının Hindistan’da 6399 TL ( 27 bin 900 Rupi), V27 Pro’nun fiyatının ise 9579 TL (42 bin Rupi) olacağı söyleniyor.

Kaynak: İndir
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh