Bizimle iletişime geçin

Teknoloji

Vivo X Ford 2 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz nisan ayında piyasaya sürülen Vivo’nun yeni katlanabilir telefonu ile ilgili yeni bilgiler sızdırıldı. Çinli teknoloji şirketi, dünyada birinci defa

Geçtiğimiz nisan ayında piyasaya sürülen Vivo’nun yeni katlanabilir telefonu ile ilgili yeni bilgiler sızdırıldı. Çinli teknoloji şirketi, dünyada birinci defa üretimi yapılan Snapdragon 8 gen 2’li katlanabilir telefonu duyurmak için çalışmalara başladı. Aygıt özellikleri ile ilgili bilgiler yayılmaya devam ediyor. Bilgiler ışığında telefon çok büyük bir batarya ile gelecek.

Gelişen teknolojik sistemlerle katlanabilir telefonların sayısı gün geçtikçe artıyor. Çinli teknoloji şirketi Vivo da bu alanda çalışmalar yürüttü. Geçtiğimi yıl tanıtımı yapılan X Ford’un akabinde X Ford 2 de müşterileri ile buluşacak. Sızdırılan bilgilere nazaran aygıtın bataryasından işlemcisine kadar çok fazla iyileştirmeler yapıldı.

Vivo X Ford 2 Neler Vaad Ediyor?

Teknoloji pazarında yaşanan rekabet ile her geçen gün yeni modellerin tanıtımı ile karşılaşır olduk. Görünüşe nazaran Vivo, katlanabilir telefon konusunda Samsung’tan daha süratli olacak. Ortaya çıkan bilgilere nazaran telefon 4800 mAh batarya ile gelecek. Öte yandan 50W kablosuz şarj ve 10W zıt kablosuz dayanağı sunması bekleniyor.

Yakın vakitte yayılan bilgilere nazaran Vivo X Fard 2 katlanabilir telefon iç ekranda 2K çözünürlük sunan OLED ekran ve ultrasonik ekran içi parmak izi tarayıcı sunacak. Aygıtın 50 MP art. 32 MP ön kamera sunması da beklenen özellikler ortasında. Yapılan araştırmalarla Vivo X Ford’un hafifliği üzerinde duruluyor.

Kaynak: İndir
Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh