Bizimle iletişime geçin

Android

Apple TV, Roku, Fire TV, iOS ve Mobil’de ‘Perili İskoçya’ Dizisi Prömiyerini Ücretsiz Olarak Nasıl İzlersiniz?

Cadılar Bayramı hızla ortaya çıkarken, keşif+ izleyicilere çok çeşitli ürkütücü içerik malzemesi getiriyor. En son eklenen bir belgesel dizisi, “Perili İskoçya”. Sıralama seçenekleri, uzmanlar Chris Fleming ve Gail Porter ile “ürkütücü İskoçya” bir kez daha İskoçya’da yeniden bir araya geliyor. 23 Eylül Cuma günü ilk üç bölüm yayınlandığında, isteğe bağlı olarak yepyeni programı yayınlamaya başlayabilirsiniz. 7 Günlük Ücretsiz Keşif Denemesi+.

‘Perili İskoçya’ Nasıl Yayınlanır

‘Perili İskoçya’ hakkında

İskoçya, bu gezegendeki perili uluslararası yerlerden bazıları olarak adlandırılıyor, bu nedenle orta Chris Fleming ve Gail Porter tekrar analiz edecekler. Ülkenin gizemli egzersiz geçmişini araştırmak için farklı paranormal uzmanlarla birlikte çalışıyorlar.

Yıllar boyunca, İskoçya’nın en tanınmış yerlerinden birkaçında suçlardan manzaralara kadar birçok ürkütücü olay rapor edildi. Bu tüyler ürpertici yeni dizide Fleming, Porter ve ekibi gerçekte neler olduğunu bulmayı umuyor. Deneyimlerini kullanmak için kullanacaklar ve ruhlara bağlanmaya çalışacaklar. Uzmanlardan oluşan iş gücü sonunda bulmaya çalıştıkları çözümlere ulaşabilecek mi?

Dizinin 10 bölümü boyunca, izleyiciler daha önce hiç görülmemiş benzersiz görüntülere bir göz atıyor. Bu, İskoçya’daki bu perili yerlerden birkaçında kameralara izin verildiği ilk zamandır.

‘Perili İskoçya’yı Ücretsiz Olarak Yayınlayabilir misiniz?

“Perili İskoçya”yı yedi günlük deneme süresiyle tamamen ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. keşif+. Bundan sonra, aylık 4,99 ABD Doları (Ad Lite) veya 6,99 ABD Doları (Reklamsız) olan aylık abonelik için ödeme yapmanız gerekir.

Discover+’da ‘Haunted Scotland’ Akışı İçin Hangi Cihazları Kullanabilirsiniz?

Discovery+, çoğu gadget’ta yayın yapmak için piyasada Amazon Yangın TV, elma televizyonu, Google Chromecast’i, Yıl, Android TV, iPhoneiPad, Android Telefon/Tablet, Mac, pencereler, Xbox, LG Akıllı TV, Samsung Akıllı TV, Sony Akıllı TVve VIZIO Akıllı TV.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ad Blocker Algılandı!

Reklamlarımız sizi rahatsız etmez, lütfen Adblock eklentisini web sitemizde devre dışı bırakın.

Refresh